Moje wzory

Sukcesywnie będę tutaj dodawał wykonane przeze mnie wzory sztucznych much, jednak wszystko jest uzależnione od wolnego czasu, a z tym jest ostatnimi czasy problem. W razie pytań dotyczących wykonywania sztucznych much, a także propozycji wzorów, które chcielibyście tutaj zobaczyć proszę pisać na e-mail dostępny w kontakcie.

Krystian Niemy

 • Krewetka Grizzly

  Krewetka Grizzly

   Wczesnowiosenny sezon na morską troć już tuż tuż, dlatego też tym razem mam dla was prostą w wykonaniu krewetkę w kolorystyce, którą zawsze należy mieć w pudełku.

 • Sucha mucha CDC

  Naturalna sucha CDC

  Sucha mucha w bardzo naturalnej kolorystyce, gdzie tułów został wykonany z bardzo ciekawej syntetycznej lamety Flat Quill dającej naturalny wygląd.

 • Bug Flash Pupa

  Bug Flash Pupa

  Imitacja wychodzącego chruścika, w której tułów został wykonany z ciekawego materiału serbskiej marki Hemingway. Bug Flash ma stożkowy profil, jest lekko przeźroczysty, miękki, dobrze układa się na haczyku.

 • mucha na szczupaka

  Szczupakowy streamer

  Skuteczny szczupakowy streamer, którego testowaliśmy razem z kolegą Darkiem Rakowskim podczas ostatniego listopadowego wyjazdu. Jak się później okazało dał nam wiele szczupaków.

 • nimfa jig

  Nimfa jig

  Niewielka skuteczna szara nimfka wykonana na haczyku jigowym nr 16, a co ważne jest prosta do wykonania również dla początkujących.

 • mokra mucha

  Szara mokra mucha

  Tym razem mam dla was mój tegoroczny killer, który okazał się skuteczny podczas połowu pstrągów, kleni oraz lipieni na Brennicy oraz Skawie.

 • Sucha CDC

  Sucha CDC

  Prosta i skuteczna sucha mucha w klasycznym brązowym kolorze. Tułów został wykonany z delikatnego i bardzo dobrze skręcającego się na nici dubbingu Spirit River Fine&Dry, które również dobrze sprawdza się na nimfkach.

 • Pupa chruścika

  Hare Tan Pupa

  Bajecznie prosta w wykonaniu larwa wychodzącego chruścika, która jest bardzo skutecznia podczas rójki tego owada. Sprawdziła się w szczególności na dunajeckich pstrągach.

 • Holo Quill - hiszpańska nimfa perdigone

  Holo Quill - hiszpańska nimfa perdigone

  Nimfy perdigone są niezwykle proste w wykonaniu, a w wielu wypadkach bardzo skuteczne. Pochodzą z pudełek hiszpańskich muszkarzy i to właśnie jeden z nich kilka lat temu przekazał mi informacje na ich temat. Konstrukcja jest prosta: ogonek, zalany klejem UV tułów (najczęściej wykonany z lamety holo) i główka.

 • Duży streamer

  Tym razem coś dużego na największe drapieżniki jak szczupak czy głowacica. Połączenie syntetycznych włosów podpartych na sierści z ogona jelenia, a wykończowych rynkową nowością włoskiej marki Stonfo - główką Streamer Fish Head to najważniejsze cechy tego wzoru.

 • Strony partnerskie
Script logo   StudioStrona.pl