Moje wzory

Sukcesywnie będę tutaj dodawał wykonane przeze mnie wzory sztucznych much, jednak wszystko jest uzależnione od wolnego czasu, a z tym jest ostatnimi czasy problem. W razie pytań dotyczących wykonywania sztucznych much, a także propozycji wzorów, które chcielibyście tutaj zobaczyć proszę pisać na e-mail dostępny w kontakcie.

Krystian Niemy

 • Hot Orange - mucha na tęczki

  Bardzo skuteczna muszka na świeżo wpuszczone pstrągi, w szczególności na tęczaki. Wykonana na bazie czeskiego chenilla firmy Sybai. Warto wykonać również w innych kolorach jak: róż, czarny, perłowy. Najważniejszy tutaj jest materiał na tułowiu, między pomarańczowymi promieniami chenilla znajdują się bardzo ładnie iskrzące perłowe promienie.

 • Streamerek marabou

  Prosty i szybki w wykonaniu streamerek, który można wykonywać na dużych hakach i stosować do połowu np. troci lub w mniejszych rozmiarach na pstrągi i inne drapieżniki.

 • Mucha mokra bezskrzydłowa

  Mokra bezskrzydłowa

  Bardzo prosta mokra mucha, od której naukę wykonywania sztucznych much może rozpocząć każdy. Mimo iż jest ona bardzo prosta i do jej wykonania można użyć różnego rodzaju materiały w dowolnej kolorystyce, jest to rodzaj muchy, który powinien znajdować się w pudełku każdego muszkarza.

 • Strony partnerskie
Script logo   StudioStrona.pl